wayne`as rooney`s

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wayne`as rooney`s“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wayne`as rooney`s“.

Sunki "Manchester United" futbolininkų pergalė

Antradienį pirmosiose UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro pusfinalio rungtynėse "Manchester United" (Anglija) klubas namuose tik pačioje susitikimo pabaigoje 3:2 (1:2) palaužė "AC Milan" (Italija) komandos pasipriešinimą.   Aikštės šeimininkai pirmieji įmušė įvartį - 5 min. pasižymėjo Cristiano Ronaldo, tačiau dar iki pertraukos du įvarčius pelnė ir svečius į priekį išvedė rezultatyviausiai Čempionų lygos žaidėjas Kaka (9 įvarčiai), pasižymėjęs 22 ir 37 minutėse.
2007-04-25

Anglijos futbolo pirmenybių lyderio pergalė atidėtose rungtynėse

Dvidešimt šeštąją pergalę atidėtose Anglijos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis "Manchester United" klubas, antradienį namuose 2:0 (1:0) vieną pirmenybių autsaiderių "Sheffield United" ekipą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Michaelas Carrickas (4 min.) ir Wayne`as Rooney`s (50 min.
2007-04-18

"Manchester United" ir Londono "Chelsea" - UEFA Čempionų lygos pusfinalyje

Londonas, balandžio 10 d. ("Reuters"-BNS). Antradienį sužaistos dvejos UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino du Anglijos pirmenybių lyderiai - "Manchester United" ir Londono "Chelsea" klubai.Įspūdingą pergalę iškovojo "Manchester United" futbolininkai, namuose net 7:1 (4:0) sutriuškinę "AS Roma" (Italija) vienuolikę ir atsirevanšavę varžovams už nesėkmę 1:2 svečiuose prieš savaitę.