„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos 9 turo rungtynėse 4:1 (3:0) išvykoje nepasigailėjo „Brighton“ futbolininkų. Prieš šias rungtynes dvi ekipas turnyrinėje lentelėje teskyrė vos du taškai.

Pirmajam pavyko pasižymėti vokiečiui Ilkay Gundoganui, kuris 13-ąją minutę pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į vartus 1:0.

28-ąją minutę Philas Fodenas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

31-ąją minutę Gabrielis Jesusaspirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntė jį tiksliai į vartų tinklą 3:0.

Sužvelninti atsilikimą šeimininkams pavyko 81-ąją minutę, kai vienuolikos metrų baudinį užtikrintai realizavo Alexis Macas Allisteris 3:1.

Rungtynių pabaigoje Riyadas Mahrezas taip pat tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo net 4:1.

Po šių rungtynių „žuvėdros“ išliko ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau jau rytoj pergalių atveju juos gali aplenkti net trys klubai.

„Manchester City“ išlieka antri, atsilikdami tik nuo Londono „Chelsea“.