Anglijos „Premier“ lygoje susitikimas tarp „Manchester United“ ir Londono „West Ham United“ baigė lygiosiomis 1:1 .

Angelo Ogbonna 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Paulis Pogba per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rankomis atmušė kamuolį varžovų atlikto baudos smūgio metu. Rungtynių teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Michailas Antonio ir išvedė „West Ham Utd“ į priekį 1:0.

Masonas Greenwoodas 51-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Jarrodas Bowenas 62-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Davidas De Gea.