Šeštadienio popietę „Old Trafford“ stadione prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos šeštojo turo kovos. Rungtynėse, kuriose susitiko aikštės šeimininkai „Manchester United“ ir Liverpulio „Everton“ futbolininkai užfiksuotos kovingos lygiosios 1:1 (1:0), tačiau abi ekipos turėjo realių progų švęsti pergalę.

Šiame susitikime didžiausia „Man United“ žvaigždė Cristiano Ronaldo trenerio Ole Gunnaro Solskjaer'o sprendimu rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o jį atakos smaigalyje pakeitė Edisonas Cavani.

Didžiąją rungtynių dalį kamuolio kontrolę (72 proc.) savo rankose laikę raudonieji velniai pirmieji išsiveržė į priekį po tikslaus Anthony Martialio smūgio 43-iąją rungtynių minutę. Paskutinį kartą prancūzui puolėjuo pasižymėti vilkint „Man United“ aprangą buvo pavykę prieš aštuonis mėnesius, praėjusių metų vasarį.

Vis gi vos keletą sėkmingų kontraatakų sugebėję suregzti Rafos Benitezo auklėtiniai skirtumą išlygino 65-ąją minutę, kai greita „irisų“ ataka baigėsi taikliu Androso Townsendo smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą.

Įvarčiu pasižymėjęs britas suskubo švęsti įvarčio ir nubėgęs prie kampinio vėliavėlės atliko firminį C. Ronaldo įvarčio šventimą. Po šio saugo poelgio portugalas piktai nužvelgė savo oponentą, tačiau įvarčiu rungtynėse atsakyti jam taip ir nepavyko.

74-ąją minutę C. Ronaldo atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Pirmąjį kampinį rungtynėse „Everton“ kėlė tik 85-ąją rungtynių minutę ir netrukus Yerry Mina pasiuntė kamuolį į aikštės šeimininkų vartus. Vis gi teisėjas užfiksavo kolumbiečiui nuošalę, o rungtynės baigėsi atkakliomis lygiosiomis.

Tiek „Manchester United“, tiek „Everton“ komandos po šių rungtynių yra surinkusios po 14 taškų ir dalinasi 1-3 vietas su „Liverpool“ komanda, kuri šio turo rungtynes dar tik žais.