Dešimtyje rungtyniauti likę „Leeds United“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svečiuose 2:1 patiesė „Manchester City“.

Stuartas Dallasas 42-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Leeds Utd“ į priekį 1:0.

Liamas Cooperis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir „Leeds Utd“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Ferranas Torresas 76-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

S.Dallasas 91-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir išplėšė „Leeds Utd“ pergalę 2:1.