Telšių „Džiugas“ ir toliau demonstruoja solidžią formą „Optibet A lygoje“. Čempionato naujokai 6-ojo turo rungtynėse savo aikštėje 3:0 (0:0) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ ekipos pasipriešinimu.

Telšių komandai tai jau buvo jau trečias nepralaimėtas mačas iš eilės, tuo tarpu Vitalijaus Stankevičiaus auklėtinių situaciją sunkesnė – jie pralaimėjo jau ketvirtą sykį paeiliui.

Pirmajame rungtynių kėlinyje daug progų neturėjo nė viena komanda – Telšių klubo puolėjai vis papuldavo į svečių gynybos paruoštas nuošalės pinkles, tuo tarpu „Nevėžis“ kelis sykius pavojingai atakuoti bandė po standartinių padėčių, o bene arčiausiai tikslo buvo Peteris Eletu – jo smūgis iš už baudos aikštelės skriejo visiškai greta vartų.

Svarbiausi rungtynių įvykiai prasidėjo iškart po pertraukos. Visų pirma „Džiugo“ baudos aikštelėje neleistinai buvo nugriautas Motiejus Burba, tačiau „Nevėžio“ mohikanas Aretas Gėgžna puikia proga nepasinaudojo – jo smūgį nuo 11 metrų žymos atrėmė Povilas Survila.

Čia pat svečiai įsitikino posakio „neįmuši tu – įmuša tau“ tikslumu, mat jau po kelių minučių Rokas Stanulevičius paleido įspūdingą šūvį iš toli ir išvedė Telšių ekipą į priekį.

Tai dar nebuvo viskas – vos po kelių minučių šeimininkų persvarą smūgiu galva padvigubino ekipos puolėjas Nasko Milevas, o mačui jau artėjant prie pabaigos trečią smūgį sudavė po keitimo į aikštę žengęs latvis Aivars Emsis.