„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Valladolid“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Kenanas Kodro 9-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Lionelis Messi 41-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Pedri per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Jordi Masipas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Antoine‘as Griezmannas 59-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir katalonų ataka nutrūko.

Oscaras Plano 79-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Valladolid“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Ousmane‘as Dembele 90-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išplėšė „Barcelonai“ pergalę 1:0.