Iš duobės Eurolygoje neišlipa Madrido „Real“ (16/6) krepšininkai, kurie patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės turnyre.

Pablo Laso auklėtiniai šį kartą išvykoje 62:65 (15:16, 13:19, 14:8, 20:22) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/12) komandai, pasiekusiai trečiąją pergalę paeiliui.

Aikštės šeimininkai nuo varžovų nutolo trečiajame kėlinyje, kai pelnė penkis taškus be atsako ir ėmė didinti atstumą (34:42).

Nors ispanai sugrįžo į rungtynes ir ketvirtojo ketvirčio pabaigoje sumažino deficitą iki minimumo (56:57), tačiau netrukus Dejanas Davidovacas surinko šešis taškus iš eilės ir vėl mažino svečių šansus laimėti (56:63).

„Real“ klubą gelbėti mėgino Sergio Llullas. Gynėjas smeigė du tritaškius paeiliui ir mažino atsilikimą (62:63).

Netrukus baudų metimus realizavo Nikola Ivanovičius, o bandymas S.Llullui išplėšti pratęsimą sėkmingai nesibaigė ir pergalė atiteko serbams – 62:65.

„Real“: Sergio Llullas 20 (1/1 dvit., 5/10 trit., 3/3 baud.), Walteris Tavaresas 11 (11 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 8, Trey Thompkinsas 6, Alberto Abalde 5.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas ir Nikola Ivanovičius po 13, Nate‘as Woltersas 12, Ognjenas Dobričius 9, Nikola Kaliničius 8, Austinas Hollinsas 5 (4 per. kam.).