0

Trečiadienio vakarą Rumunijoje, Bukarešto mieste įvyko UEFA Europos lygos finalas. Įtikinąmą pergalę iškovojo Madrido „Atletico“ vyrai, kurie „sausu“ rezultatu 3:0 patiesė Bilbao „Athletic“ ekipą.

„Atletico“ jau pirmajame kėlinyje po dviejų Radamelo Falcao įvarčių (7 ir 34min.) įgijo psichologinį pranašumą, o „Athletic“ komandai nieko pavojingo sukurti nesisekė. Antrajame kėlinyje vėl aktyvesni buvo „Atletico“ futbolininkai ir jų pastangas 85-ąją minutę vainikavo Diego įvartis, praktiškai palaidojęs „Athletic“ viltis išplėšti pratęsimą.

„Atletico“ klubui tai jau 2-asis UEFA Europos lygos trofėjus. Pirmą kartą šios komandos žaidėjai taurę kėlė 2010-aisiais. Už pergalę Madrido klubas gaus 3 milijonų eurų premiją, o Bilbao „Athletic“ už patekimą į finalą - 2 milijonų eurų.

Rezultatas:

Madrido „Atletico“ - Bilbao „Athletic“ 3:0

7' [1 - 0] R. Falcao

22' A. Herrera (geltona kortelė)

26' R. Falcao (geltona kortelė)

34' [2 - 0] R. Falcao

64' F. Amorebieta (geltona kortelė)

75' S. I. Perez (geltona kortelė)

85' [3 - 0] Diego

90' M.S. Laskurain (geltona kortelė)

Startinės sudėtys:

Bilbao „Athletic“: Gorka Iraizoz Moreno, Andoni Iraola, Javier Martinez, Fernando Amorebieta, Jon Aurtenetxe, Ander Herrera, Ander Iturraspe, Oscar De Marcos, Markel Susaeta Laskurain, Fernando Llorente, Iker Muniain.

Madrido „Atletico“: Thibaut Courtois, Francisco Juanfran, Miranda, Diego Godin, Filipe, Mario Suarez, Gabi Fernandez, Arda Turan, Diego, Adrian, Radamel Falcao.