Ketvirtadienį vykusiose UEFA Europos lygos turnyro rungtynėse tarp „Stoke City“ ir „Maccabi Tel-Aviv“ ekipų pergalę šventė anglų klubas, svečius iš Izraelio įveikęs rezultatu 3:0.

42–ą susitikimo minutę iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų futbolininkas Cameronas Jerome'as, todėl žydams buvo suteikta galimybė perimti iniciatyvą, kuria deja nebuvo pasinaudota.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Maccabi“ futbolininkai prarado turėtą kiekybinę persvarą, kadangi įtampos neatlaikė svečių ekipos žaidėjas Yoavas Zivas. Kovą savo oponentui pralaimėjęs žydas spyrė savo sportinį batelį į šoninį mačo arbitrą, todėl už šį veiksmą jis susilaukė griežtos nuobaudos.

Zivas bandė teisintis, esą jis neketino pataikyti į teisėją, tačiau pagrindinis rungtynių arbitras neleido skriausti savo kolegos ir futbolininką nubaudė raudona kortele.