Ant bangos Eurolygoje ir toliau išlieka Vilerbano ASVEL (6-8) komanda. Prancūzijos klubas šį kartą namuose po dramatiško mūšio 77:75 (18:28, 13:19, 19:14, 27:14) palaužė Pirėjo „Olympiacos“ (9-5) krepšininkus ir nutraukė jų dviejų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą.

Savo ruožtu Vilerbano ekipai tai buvo trečioji pergalė iš eilės. Visas jas prancūzai laimėjo skirtumais nuo 1 iki 4 taškų.

Šį sykį aikštės šeimininkai slogiai pradėjo susitikimą ir greitai krito duobėn, o Pirėjo ekipa spurtavo 12-0 ir sparčiai didino atstumą (8:21).

Pastarieji apsukų nemažino ir antrajame kėlinyje. Jo metu „Olympiacos“ krepšininkai sugebėjo susikrauti net 20 taškų pranašumą (22:42).

Po didžiosios pertraukos skirtumas dar kiek buvo padidėjęs (33:54). Situacija atrodė beviltiška, tačiau prancūzai ginklų sudėti neketino. Pastarieji dar prieš lemiamą kėlinį gerokai nurėžė deficitą (47:57).

Ketvirtajame kėlinyje pastarieji tęsė sėkmingą atkarpą ir skirtumas sumenko vos iki taško (60:61). Galiausiai likus žaisti pusantros minutės Nando De Colo baudų metimai išvedė šeimininkus į priekį (74:73).

Likus 30 sekundžių, du taškus pelnė Giannoulis Larentzakis (74:75). Paskutinę ataką dar turėję aikštės šeimininkai sugebėjo nustebinti oponentus ir paskutinėmis akimirkomis tritaškį įleido Amine Noua – 77:75.

ASVEL: Jonah Mathewsas ir Charlesas Kahudi po 14, Amine Noua ir Nando De Colo (4 per. kam.) po 13, Davidas Lighty 9 (5 rez. perd.), Antoine‘as Diot 6.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 16 (6/6 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), Isaiah Canaanas 14 (4/6 trit.), Kostas Sloukas 13 (5 rez. perd.), Giannoulis Larentzakis 10, Thomasas Walkupas ir Joelas Bolomboyus (7 atk. kam.) po 7.