Dar vieną pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose iškovojo Los Andželo „Lakers“ krepšininkai, Orlando „burbule“ 114:108 (37:30, 23:25, 27:29, 27:24) įveikę Denverio „Nuggets“ pasipriešinimą.

„Lakers“ truktelėjo į priekį dar pirmojo kėlinio viduryje (20:12) ir vėliau nuolat laikėsi priekyje, nors ir neatsiplėšė didesniu nei 12 taškų skirtumu. Vieninteliu nesklandumu vėl buvo tik Anthony Daviso grumtynės po krepšiais – aukštaūgis antrame mače paeiliui iki ilgosios pertraukos neatkovojo nė vieno kamuolio.

Ketvirtajame kėlinyje „Nuggets“ reikalus dar labiau apsunkino anksti gauta penktoji Nikola Jokičiaus pražanga, o A.Davisas netrukus vizualiai skaudžiai nikstelėjo čiurną, bet liko rungtynėse. Likus žaisti minutę „Lakers“ pirmavo 109:104.

LeBronas Jamesas ir Jamalas Murray‘us vėliau apsikeitė baudų metimais, tą patį atliko ir Rajonas Rondo su Paulu Millsapu, o žaisti liko 27 sekundės (112:108). Ranka tada nesudrebėjo ir A.Davisui, o netaiklus J.Murray‘aus tolimas metimas privertė „Nuggets“ kapituliuoti.

„Lakers“ Vakarų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1. Tiesa, Denverio klubas tokį deficitą panaikino tiek konferencijos ketvirtfinalyje prieš Jutos „Jazz“, tiek pusfinalyje prieš Los Andželo „Clippers“, todėl L.Jameso kompanija dar negali jaustis rami.

Arti trigubo dublio šiame susitikime buvo L.Jamesas, per 38 minutes pelnęs 26 taškus (6/15 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 11/14 baudų metimų), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengęs.

Los Andželo klubas užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (41:33), o susirinktus kamuolius itin brangino ir suklydo vos 9 kartus.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (5 atk. kam., 10/15 metimų), LeBronas Jamesas 26 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 13, Dwightas Howardas 12 (11 atk. kam.), Rajonas Rondo 11 (7 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 10.

„Nuggets“: Jamalas Murray‘us 32 (8 rez. perd.), Jerami Grantas 17, Nikola Jokičius 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Michaelas Porteris 13 (8 atk. kam.), Monte Morrisas 12.