Rakto į pergales dar vis neatranda banguojantį žaidimą rodanti Los Andželo „Lakers“ (12/12) komanda.

Po dviejų iš eilės pergalių šį kartą „Lakers“ krepšininkai namuose 115:119 (22:23, 28:30, 29:34, 36:32) nusileido Los Andželo „Clippers“ (12/11) ekipai, kuri nutraukė trijų pralaimėjimų atkarpą.

Skirtumas tarp komandų ėmė didėti antrajame kėlinyje, kai svečiai pelnė 7 taškus be atsako (40:51).

Visgi, aikštės šeimininkai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir tai padarė ketvirtajame kėlinyje. Skirtumas sumenko vos iki taško (99:100).

„Clippers“ klubas oponentus ėmė vėsinti tolimais metimais. Du iš eilės paskutinę minutę smeigė Luke‘as Kennardas (111:116).

Netrukus dar vieną išrašė Marcusas Morrisas (113:119), o šeimininkai paskutinėmis sekundėmis dvitaškiu deficitą kiek sušvelnino, tačiau tai išsigelbėti jau nepadėjo – 115:119.

Šiose rungtynėse aikštės šeimininkams jau galėjo padėti LeBronas Jamesas, kuris dėl koronaviruso protokolo praleido praėjusį susitikimą su Sakramento „Kings“ ekipa.

„Lakers“: Anthony Davisas 27 (10/13 dvit., 0/2 trit., 7/11 baud., 10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 23 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas 20, Carmelo Anthony 13, Russellas Westbrookas 10 (9 rez. perd.).

„Clippers“: Marcusas Morrisas 21 (1/3 dvit., 6/9 trit., 1/1 baud.), Paulas George‘as (0/7 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Luke‘as Kennardas po 19, Reggie Jacksonas 16 (8 rez. perd.), Ivica Zubacas 12 (6/6 baud.), Isaiah Hartensteinas 11.