Solidžiai rungtyniavęs Jonas Valančiūnas padėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/18) komandai pasiekti 7-ąją pergalę NBA sezone.

„Pelicans“ šį kartą svečiuose 107:91 (14:19, 30:29, 35:20, 28:23) įveikė Dalaso „Mavericks“ (11/10) krepšininkus.

25 minutes rungtyniavęs J.Valančiūnas pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, padarė 3 klaidas ir 5 sykius pažeidė taisykles.

Susitikimo pradžioje svečiai iš Naujojo Orleano itin strigo puolime ir per pirmąsias 12 minučių surinko tik 14 taškų. Visgi, geros gynybos dėka nepavyko atitrūkti ir aikštės šeimininkams.

Situacija ėmė keistis antroje rungtynių dalyje. Svečiai surengė sėkmingą atkarpą 11-0, kuri leido ne tik persverti rezultatą, tačiau ir nutolti 9 taškų skirtumu (63:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje „pelikanai“ dar labiau nutolo – pranašumas išaugo iki 17 taškų (85:68).

Žaidimo vadžias savo rankose svečiai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė įtikinamą pergalę – 107:91.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24 (6/16 dvit., 1/4 trit., 9/11 baud., 8 atk. kam., 12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (5/5 dvit., 11 atk. kam.), Herbertas Jonesas ir Devonte‘ Grahamas po 13, Willy Hernangomezas 12 (14 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (7/14 dvit., 0/6 trit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kld.), Jalenas Brunsonas 16, Maxi Kleberas 13 (9 atk. kam.), Timas Hardaway Jr. 12, Dorianas Finney-Smithas 8.