Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamosiose varžybose, ketvirtfinalyje, Alytaus „Alytus“ namuose rezultatu 97:94 (31:21, 20:25, 23:21, 23:27) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynes kiek geriau pradėjo alytiškiai ir po Mariaus Janišiaus dvitaškio aikštės šeimininkai pirmavo 13:7. Pirmajam kėlinukui einant į pabaigą Saulius Kazevičius sumetė dvi baudas ir padidino savo ekipos pranašumą iki 9 taškų (22:13), o ketvirtis baigėsi „Alytui“ turint dviženklę persvarą – 31:21.

„Neptūnas“ sėkmingai pradėjo antrąjį kėlinuką ir sušvelnino savo atsilikimą iki 2 taškų, o čia pat, po Jerome Alleno dvitaškio ir išlygino rezultatą – 33:33. Tiesa, „Alytus“ susigrąžino nedidelį pranašumą ir išlaikė jį iki didžiosios pertraukos – 51:46.

Trečiajame ketvirtyje „Alytus“ padidino savo persvarą ir po Valdo Kaukėno dvitaškio pirmavo 64:53. Po to abi komandos kurį laiką nesugebėjo pelnyti taškų, tačiau tai „Alytaus“ iš vėžių neišmušė ir S.Kazevičiaus du baudos metimai leido šeimininkams įgyti 14 taškų persvarą – 72:58. Po trijų kėlinukų – „Alytaus“ pranašumas 74:67.

Paskutiniajame ketvirtyje iš pradžių situacija pernelyg nesikeitė ir alytiškiai dažniausiai pirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau rungtynėms besibaigiant „Neptūnas“ įnešė intrigą. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, Vaidotas Pridotas pataikė vieną baudos metimą ir komandas skyrė 5 taškai – 90:85. Likus 27 sekundėm, Vaidotas Pečiukas pataikė iš toli ir „Alytaus“ pranašumas buvo vos 3 taškai (95:93). Netrukus „Neptūnas“ dar kartą sumažino savo atsilikimą iki tiek pat taškų ir turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau Deivydo Gailiaus tolimas metimas skriejo pro šalį.

„Alytus“: N.Varnelis – 27 (15 atk. kam., 2 per. kam.), S.Kazevičius – 18 (6 rez. perd., 3 per. kam.), M.Janišius – 13 (13 atk. kam.), R.Adomavičius – 11 (5 atk. kam.).

„Neptūnas“: V.Pridotkas – 18, P.Počiuipa – 15, S.Raziulis ir V.Pečiukas – po 13, G.Shukhovtsovas – 11 (9 atk. kam.).