mariaus janišiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mariaus janišiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mariaus janišiaus“.

LKL ketvirtfinalį „Alytus“ pradėjo pergale

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamosiose varžybose, ketvirtfinalyje, Alytaus „Alytus“ namuose rezultatu 97:94 (31:21, 20:25, 23:21, 23:27) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Rungtynes kiek geriau pradėjo alytiškiai ir po Mariaus Janišiaus dvitaškio aikštės šeimininkai pirmavo 13:7. Pirmajam kėlinukui einant į pabaigą Saulius Kazevičius sumetė dvi baudas ir padidino savo ekipos pranašumą iki 9 taškų (22:13), o ketvirtis baigėsi „Alytui“ tu...
2008-04-11

„Alytus“ nesunkiai nugalėjo „Techasą“

LKL čempionate Alytaus "Alytus" namuose rezultatu 107:81 (31:16, 25:20, 22:15, 29:30) sutriuškino Panevėžio "Techasą" ir čempionate pasiekė antrąją pergalę. Aikštės šeimininkai įspūdingai pradėjo rungtynes, išsiverždami į priekį 25:9. Po antrojo Mariaus Janišiaus tritaškio iš eilės, "Alytus" pirmavo 28:12. Pirmajį kėlinuką aikštės šeimininkai užbaigė turėdami solidų 16 taškų pranašumą, o M. Janišius per šį ketvirtį pelnė net 12 taškų.
2007-11-24

Antra iš eilės „Sūduvos“ pergalė LKL

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo antrąją pergalę per 2 dienas. Prieš tai nepajutę pergalės skonio, suvalkiečiai vakar sugebėjo palaužti „Panevėžio“ klubą, o šiandien privertė pasiduoti ir Kauno „Atleto“ krepšininkus išvykoje rezultatu 75:60. Pradžioje rungtynių vyravo lygi kova ir nei vienai, nei kita ekipai nepavyko įgyti solidesnio pranašumo. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 16:14 pirmaujant svečiams.