Ivaną Sunarą Vilniaus „Perlo“ ekipos vyr. trenerio poste pakeitęs Nerijus Zabarauskas komandos į pergalių kelią kol kas nesugrąžino. Vilniečiai LKL čempionato rungtynėse namuose 82:83 ((35:19, 20:25, 11:32, 16:7)nusileido Palangos „Naglio-Adakrio“ komandai ir šalies pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Aikštės šeimininkams ypač nesėkmingai susiklostė trečiojo ketvirčio pabaiga, kai pralaimėję keturių minučių atkarpą 4:16 „Perlo“ krepšininkai įgijo dvylikos taškų deficitą - 61:73. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui po Eimanto Bendžiaus tolimo Palangos ekipos persvara aptirpo iki keturių taškų (74:78), o netrukus Paulius Dambrauskas ir Giedrius Staniulis baudų metimais atstatė pusiausvyrą – 78:78.

Įpusėjus priešpaskutinei minutei G. Staniulis dvitaškiu po ilgokos pertraukos išvedė į priekį „Perlo“ klubą (80:78), o E. Bendžius dėjimu leido vilniečiams dar šiek tiek nutolti – 82:78. Po svečių minutės pertraukėlės tritaškį pataikęs Mindaugas Reminas dar kartą atkūrė intrigą (82:81), o Vytenis Petkus dvitaškiu aidint finalinei susitikimo sirenai išplėšė istorinę pergalę Palangos klubui – 83:82.

„Perlas“: E. Bendžius 20, G. Staniulis 18 (7 atk. kam.), A. Viskontas 14, P. Dambrauskas ir T. Šležas – po 10.

„Naglis-Adakris“: M. Reminas 25 (tritaškiai 4/5), V. Dilys 11, L. Zelleris 10, R. Danys 9 (7 atk. kam.).