Per Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro mažojo finalo rungtynes "Šiauliai" sutriuškino Klaipėdos "Neptūną" 111:92 (31:24, 23:26, 34:19, 23:23).

Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė greitą, rezultatyvų krepšinį. Apylygis rezultatas laikėsi iki kėlinuko vidurio, tačiau klaipėdiečiai kelis sykius nepataikė į krepšį, o Antonio Grantas pataikė du tritaškius iš eilės ir išvedė šeimininkus į priekį 23:18. Kiek vėliau "Šiauliai" spurtavo 6:0 ir padidino atotrūkį iki 9 taškų (29:20), o po pirmojo kėlinuko šeimininkai pirmavo 31:24.

Antrajame kėlinuke daugiausiai Aurimo Kiežos prasiveržimų dėka šiauliečiai padidino skirtumą iki dviženklio (40:29), tačiau įtikinamos persvaros išlaikyti nesugebėjo. "Neptūnas" spurtavo 7:0, o po dviejų Deivido Gailiaus prasiveržimų atsilikinėjo tik 1 taško skirtumu (43:44). Vis dėlto šiauliečiai nesiruošė prarasti pranašumo ir po antrojo kėlinuko pirmavo 54:50.

Trečiajame kėlinuke netrūko intrigos ir aistrų. Po dviejų iš eilės Manto Ruikio tritaškių "Šiaulių" persvara padidėjo iki 12 taškų - 62:50, bet šeimininkai ir vėl atsipalaidavo, o Andrius Mažutis dvi atakas užbaigė nesunkiais prasiveržimais ir sumažino deficitą iki 6 taškų (61:67). Vis dėlto šiauliečiai neleido svečiams perimti iniciatyvos ir po 5 Vaido Pauliukėno taškų iš eilės "Šiauliai" susigrąžino dviženklį pranašumą (74:61). Ritmo nemažinę šeimininkai nesunkiai rinko taškus ir po trijų kėlinukų pirmavo triuškinančiu skirtumu - 88:69.

Paskutiniame kėlinuke nebuvo daug. A.Kieža dvitaškiu su pražanga pelnė šimtąjį tašką, o kėlinuko pabaigoje debiutavo Kyle'as Neptune'as. "Šiauliai" visą laiką turėjo įtikinamą pranašumą ir laimėjo rungtynes įtikinamu rezultatu 111:92.

"Neptūno" gretose naudingiausiu išrinktas kapitonas Vaidotas Pridotkas.

"Šiauliai": Donatas Zavackas (5 atk.kam.) ir Virginijus Praškevičius - po 18, Artūras Masiulis ir Antonio Grantas - po 14, Aurimas Kieža 11, Mantas Ruikis 10, Vaidas Pauliukėnas 7.

"Neptūnas": Vaidotas Pridotkas 16, Deividas Gailius ir Vaidotas Pečiukas - po 13, Paulius Počiuipa ir Marius Runkauskas - po 10, Jerelas .Allenas 8.