6
„Liverpool“  (nuotr. SCANPIX)

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Leicester City“ futbolininkus.

6

Tikslaus perdavimo sulaukęs Jamie Vardy 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Alissonas.

Curtisas Jonesas 33-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0. Pastarasis vos po trijų minučių antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

Cody Gakpo 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Danielis Iversenas ir pasižymėti nepavyko.

Harvey Barnesas 52-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alissonas užtikrintai apgynė savo saugomus vartus.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 71-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo 3:0.

Mohamedas Salah 79-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Harvey Elliottas 89-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

„Liverpool“ po 36 sužaistų rungtynių turi surinkęs 65 taškus ir rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Leicester City“ su 30 taškų žengia vos devynioliktas.