Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Newcastle Utd“ komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Mohamedas Salah jau 3-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Seanas Longstaffas 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Sadio Mane 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Andrew Robertsonas 64-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Iš varžovų gynybos gniaužtų išsilaisvinęs S.Mane 81-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Martinas Dubravka atrėmė kamuolį.

Callumas Wilsonas per pridėtą rungtynių laiką nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranką ir įvarčio neįskaitė.

Josephas Willockas 95-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 1:1.

Šis taškas neturėtų tenkinti „Liverpool“, nes jie kovoja dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje.