Lietuvos moterų teniso rinktinė Egipte vykstančio pasaulio moterų teniso komandų čempionato - Federacijos taurės varžybų - Europos/Afrikos zonos III grupės turnyro paskutiniame, trečiajame, A grupės mače penktadienį 3-0 nugalėjo Alžyro komandą ir grupėje užėmė trečiąją vietą.

Pirmojoje vienetų dvikovoje Joana Eidukonytė (1082-oji pasaulio raketė) 6:1, 6:3 įveikė Samia Medjahdi, o antrajame mače Lina Stančiūtė (554) 6:1, 6:0 nugalėjo Fatima Bouabdellah, 1124.

Dvejetų susitikime Aurelija Misevičiūtė ir Lina Padegimaitė 6:2, 6:2 nugalėjo Assia Halo, 1163 ir Fatimą Fatima Boukezzi.

Lietuvės pirmuosius mačus vienodais rezultatais 0-3 pralaimėjo Juodkalnijos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) komandoms.