joana eidukonytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joana eidukonytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joana eidukonytė“.

Fantastiškas pasiekimas – Lietuvos tenisininkės laimėjo 36 geimus iš eilės

Lietuvos moterų teniso rinktinė trečiadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje tęsė kovas Federacijos taurės (FedCup) Europos/Afrikos zonos III-iosios grupės A pogrupio varžybose. Antrajame ture lietuvės susitiko su Maltos rinktine, kurią nugalėjo bendru rezultatu 3:0. Nieko nelėmusiame dvejetų mače Joana Eidukonytė ir Iveta Daujotaitė per 34 minutes 6:0, 6:0 sutriuškino Marią Giorgią Farrugią Sacco ir Mają Glumac. Verta pažymėti, lietuvės prieš Maltos atstoves laimėjo net 36 geimus iš eilės.
2019-04-17

WTA klasifikacijoje Lietuvos tenisininkės gerokai atsilieka nuo planetos lyderių

Naujame geriausių planetos tenisininkių WTA reitinge 29-erių metų Lina Stančiūtė (13 tšk.), kuri paskelbė apie karjeros pabaigą, tačiau ir toliau klasifikuojama, su 13 įskaitinių taškų iš 871-os vietos nukrito į 879-ą. Lietuvos tenisininkės įskaitinių taškų suma per savaitę nepakito.
2015-09-28

Joana Eidukonytė laimėjo pirmąjį karjeroje ITF serijos teniso turnyrą

20-metė Joana Eidukonytė laimėjo pirmąjį karjeroje ITF serijos teniso turnyrą. Estijoje vykusio ITF serijos "Merko Estonian Open" moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale Lietuvos tenisininkė šeštadienį 6:2, 6:3 nugalėjo 552-ąją planetos raketę bei trečiąjį reitingą turnyre turėjusią 24-erių metų olandę Evą Wacanno.
2015-08-02

Tenisininkė L. Stančiūtė pasaulio reitinge pakilo į 272-ąją vietą

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje pakilo per 36 pozicijas - iš 308-osios į 272-ąją. 25 metų lietuvė turi 206 taškus. 16-metė Joana Eidukonytė (11 tšk.) iš 1009-osios vietos pakilo į 1002-ąją. Reitingo lydere išlieka danė Caroline Wozniacki, 9915 tšk.. Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo rusė Vera Zvonariova (7045 tšk.), o į trečiąją vietą iš antrosios nukrito belgė Kim Clijsters, 6726 tšk.. Kaia Kanepi, 1632 tšk.
2011-08-15

Tenisininkė L. Stančiūtė pasaulio reitinge pakilo į 413-ąją vietą

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė sekmadienį paskelbtoje Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje iš 418–osios vietos pakilo į 413–ąją. 25–erių metų lietuvė turi 95 taškus. L. Stančiūtei dar nepriskaičiuota 50 taškų už šeštadienį Ukrainoje laimėtą turnyrą. 16-metė Joana Eidukonytė (10 tšk.) iš 1003-iosios pozicijos nukrito į 1008-ąją. Reitingo lydere išlieka danė Caroline Wozniacki (9915 tšk.). Antrąją vietą užima belgė Kim Clijsters (8215 tšk.
2011-06-19

Tenisininkės G. Bertašiūtė ir J. Eidukonytė Švedijoje įveikė pirmąjį barjerą

Švedijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį lietuvė Joana Eidukonytė 6:3, 6:1 nugalėjo 20-metę švedę Angelą Rosler. 16-metė Lietuvos tenisininkė, kuri pasaulio reitinge užima 1003-iąją vietą, antrajame rate žais su 16-mete suome Ela Leivo. Į antrąjį ratą pateko ir 15-metė Gabrielė Bertašiūtė.
2011-06-18

J. Eidukonytė Švedijoje nepateko į pusfinalį

Lietuvos tenisininkė Joana Eidukonytė nepateko į Švedijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pusfinalį. 16-metė lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 1080-ąją vietą, ketvirtadienį ketvirtfinalyje 7:5, 4:6, 4:6 pralaimėjo 721-ajai pasaulio raketei 25-erių metų lenkei Olgai Brozdai. Mačas truko net 3 val. 32 min.
2011-05-19

Tenisininkės G. Bertašiūtė ir J. Eidukonytė pralaimėjo pirmąją kovą

Švedijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 15-metė Gabrielė Bertašiūtė ir 16-metė Joana Eidukonytė 6:2, 0:6, [9-11] pralaimėjo švedei Louise Johansson ir rusei Anai Smolinai. Kaip jau skelbta, G. Bertašiūtė vienetų varžybų pirmajame rate 4:6, 4:6 pralaimėjo 877-ajai pasaulio raketei 20-metei Vokietijos atstovei Alina Wessel.
2011-05-16

Lietuvos tenisininkės nugalėjo Alžyro tenisininkes

Lietuvos moterų teniso rinktinė Egipte vykstančio pasaulio moterų teniso komandų čempionato - Federacijos taurės varžybų - Europos/Afrikos zonos III grupės turnyro paskutiniame, trečiajame, A grupės mače penktadienį 3-0 nugalėjo Alžyro komandą ir grupėje užėmė trečiąją vietą.
2011-05-06

Tenisininkė J. Eidukonytė Turkijoje pateko į pagrindines varžybas

Lietuvos tenisininkė Joana Eidukonytė pateko į Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, pagrindines vienetų varžybas. Lietuvė, kuriai šeštadienį sukako 16 metų, atrankos varžybose 6:2, 6:1 įveikė savo bendraamžę iš Rusijos Karoliną Rozenberg ir 6:3, 6:3 nugalėjo 987-ąją pasaulio raketę 18-metę Dianą Isajevą taip pat iš Rusijos.