Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykusiame 15-ajame Europos sklandymo čempionate Lietuvos atstovai Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis dviviečių sklandytuvų klasėje (dalyvavo 15 įgulų) iškovojo sidabrą.

Nugalėjo lenkai Janušas Centka (Janusz Centka) ir Marekas Šumskis (Marek Szumski). Bronzą pelnė Švedijos atstovai.

Gintautas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius užėmė ketvirtąją, o Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis - penktąją vietas.

Klubinėje klasėje (29 dalyviai) nugalėjo olandas Renė de Drė (Rene de Dreu). Vladas Motuza užėmė penktają vietą, o Kęstutis Miliūnas liko keturioliktas.

Pasaulinėje sklandytuvų klasėje (10) nugalėjo lenkas Jedžejus Sklodovskis (Jedrzej Sklodowski). Donatas Povilionis užėmė šeštąją, Romualdas Konteikis - aštuntąją, o Kęstutis Jurkštas - devintąją vietas.

Standartinėje klasėje (25) Europos čempionu tapo vokietis Marijus Kyslingas (Mario Kiessling). Darius Liaugaudas užėmė 10-ąją, o Mindaugas Žaliukas - 19-ąją vietas.

Finaliniame, 13-ajame, etape šeštadienį G. Drevinsko ir L. Miežlaiškio tandemas nugalėjo dviviečių sklandytuvų klasėje, o standartinėje klasėje pirmas buvo D. Liaugaudas.

Daugiadienių oro lenktynių eigą stebėję Tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) pareigūnai teigė, kad neprisimenantys atvejo, kuomet Europos sklandymo čempionate būtų pavykę surengti net trylika etapų.