kęstutis miliūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstutis miliūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstutis miliūnas“.

Nuteistųjų iki gyvos galvos pagausėjo

Įsiteisėjus dešimtajam teismo nuosprendžiui, anksčiau net 9 kartus teistas vilnietis Olegas Polovinka (36 m.) visam laikui taps nuolatiniu Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo įnamiu. O. Polovinkos baudžiamąją bylą išnagrinėjusi teisėjo Stasio Lemežio pirmininkaujama Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija pripažino jį kaltu dėl trijų žmonių nužudymo ir paskyrė laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę.

Lietuvos sklandytojams - Europos čempionato sidabras

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykusiame 15-ajame Europos sklandymo čempionate Lietuvos atstovai Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis dviviečių sklandytuvų klasėje (dalyvavo 15 įgulų) iškovojo sidabrą. Nugalėjo lenkai Janušas Centka (Janusz Centka) ir Marekas Šumskis (Marek Szumski). Bronzą pelnė Švedijos atstovai. Gintautas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius užėmė ketvirtąją, o Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis - penktąją vietas.
2009-08-09

Europos sklandymo čempionato 11-ąjį etapą laimėjo lietuviai

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykstančio 15-ojo Europos sklandymo čempionato 11-ąjį etapą dviviečių sklandytuvų klasėje (15 įgulų) ketvirtadienį laimėjo Lietuvos atstovai Gintas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius. Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis finišavo treti, o Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis užėmė ketvirtąją vietą. Šioje klasėje po 11 etapų lyderiais išlieka lenkai Januszas Centka ir Marekas Szumskis.
2009-08-07

Lietuviai sklandymo čempionate kol kas antri

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykstančio 15-ojo Europos sklandymo čempionato dešimtajame etape trečiadienį dviviečių sklandytuvų klasėje (15 įgulų) Lietuvos atstovai Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis užėmė trečiąją vietą ir bendrojoje įskaitoje išliko antri. Pirmauja lenkai Januszas Centka ir Marekas Szumskis. Gintas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius pakilo į ketvirtąją, o Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis nukrito į šeštąją vietą.
2009-08-06

Lietuvos pilotai išlieka tarp lyderių

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykstančio 15-ojo Europos sklandymo čempionato dviviečių sklandytuvų klasėje (15 įgulų) Lietuvos atstovai Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis po devintojo etapo išlieka antrojoje vietoje. Pirmauja lenkai Janušas Centka (Janusz Centka) ir Marekas Šumskis (Marek Szumski). Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis užima trečiąją, o Gintas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius - penktąją vietas.
2009-08-05

Europos sklandymo čempionate V. Sabeckis ir V. Kukčikaitis išlieka antri

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykstančio 15-ojo Europos sklandymo čempionato dviviečių sklandytuvų klasėje (15 įgulų) Lietuvos atstovai - Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis po penktojo etapo išlieka antrojoje vietoje. Pirmauja lenkai Janušas Centka (Janusz Centka) ir Marekas Šumskis (Marek Szumski). Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis užima septintąją, o Gintas Butnorius ir Vytautas Rasimavičius - aštuntąją vietas.
2009-07-31

Pasaulio sklandymo čempionate Lietuvos atstovai laurų nenuskynė

Rieti, Italijoje, vakar iškilmingai užbaigtas Pasaulio sklandymo čempionatas pasaulinėje, klubinėje ir standartinėje klasėje. Lietuvai atstovavusioje sklandytojų rinktinėje geriausių rezultatų pasiekė kelių šiųmečių nacionalinių sklandymo čempionatų lyderis Darius Liaugaudas, kuris galutinėje standartinės klasės reitingų lentelėje užėmė 31-ą vietą iš 45-ių galimų.