Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykstančio 15-ojo Europos sklandymo čempionato 11-ąjį etapą dviviečių sklandytuvų klasėje (15 įgulų) ketvirtadienį laimėjo Lietuvos atstovai Gintas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius.

Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis finišavo treti, o Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis užėmė ketvirtąją vietą.

Šioje klasėje po 11 etapų lyderiais išlieka lenkai Januszas Centka ir Marekas Szumskis.

V. Sabeckis ir V. Kukčikaitis užima antrąją, G. Butnoris ir V. Rasimavičius –  ketvirtąją, o G. Drevinskas ir L. Miežlaiškis – šeštąją vietas.

Klubinėje klasėje (29) ketvirtadienį Vladas Motuza užėmė trečiąją vietą ir bendrojoje įskaitoje išlieka šeštas. Kęstutis Miliūnas po 11 etapų yra 14-as.

Šioje klasėje pirmauja olandas Rene de Dreu.

Pasaulinėje klasėje (10) pirmauja lenkas Jedrzejus Sklodowskis. Donatas Povilionis užima šeštąją, Romualdas Konteikis – aštuntąją, o Kęstutis Jurkštas – devintąją vietas.

Standartinėje klasėje (25 dalyviai) lyderiu išlieka vokietis Mario Kiesslingas. Darius Liaugaudas yra 12-as, o Mindaugas Žaliukas – 19-as.