janušas centka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janušas centka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janušas centka“.

Lietuvos sklandytojams - Europos čempionato sidabras

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykusiame 15-ajame Europos sklandymo čempionate Lietuvos atstovai Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis dviviečių sklandytuvų klasėje (dalyvavo 15 įgulų) iškovojo sidabrą. Nugalėjo lenkai Janušas Centka (Janusz Centka) ir Marekas Šumskis (Marek Szumski). Bronzą pelnė Švedijos atstovai. Gintautas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius užėmė ketvirtąją, o Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis - penktąją vietas.
2009-08-09

Lietuvos pilotai išlieka tarp lyderių

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykstančio 15-ojo Europos sklandymo čempionato dviviečių sklandytuvų klasėje (15 įgulų) Lietuvos atstovai Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis po devintojo etapo išlieka antrojoje vietoje. Pirmauja lenkai Janušas Centka (Janusz Centka) ir Marekas Šumskis (Marek Szumski). Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis užima trečiąją, o Gintas Butnoris ir Vytautas Rasimavičius - penktąją vietas.
2009-08-05

Europos sklandymo čempionate V. Sabeckis ir V. Kukčikaitis išlieka antri

Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome vykstančio 15-ojo Europos sklandymo čempionato dviviečių sklandytuvų klasėje (15 įgulų) Lietuvos atstovai - Vytautas Sabeckis ir Viktoras Kukčikaitis po penktojo etapo išlieka antrojoje vietoje. Pirmauja lenkai Janušas Centka (Janusz Centka) ir Marekas Šumskis (Marek Szumski). Gintaras Drevinskas ir Linas Miežlaiškis užima septintąją, o Gintas Butnorius ir Vytautas Rasimavičius - aštuntąją vietas.
2009-07-31

Europos sklandymo čempionate - per 100 dalyvių

Šeštadienį Prienuose bus iškilmingai paskelbta 15-ojo Europos sklandymo čempionato pradžia. Prienų rajone įsikūrusiame Pociūnų aerodrome varžysis per 100 sklandytojų iš 19 Europos valstybių, skelbiama pranešime spaudai. Dėl Europos čempionų vardo sklandytojai varžysis keturiose klasėse: standartinėje, klubinėje, pasaulio ir dviviečių sklandytuvų. Europos sklandymo čempionatas Lietuvos rengiamas antrąjį kartą iš eilės.