0

„Lietuvos rytas“ pergale pradėjo antrąjį Europos taurės etapą

galutinis rezultatas 98:86

„Lietuvos rytas“ pradeda kovas antrajame Europos taurės turnyro etape. Vilniečiams iššūkį meta Lenkijos čempionai Zgoželeco „Turow“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai - po pirmųjų penkių minučių šeimininkai pirmavo 6:4. Tačiau tada pasipylė vilniečių tolimi metimai ir "Lietuvos rytas" atitrūko. Po 10 minučių švieslentėje degė skaičiai 27:16.

Antrajame kėlinyje vilniečiai ir toliau nemažino apsukų - svečių komandos tinklelį srodė vienas metimas po kito. Po 15 minučių "Lietuvos rytas" priekyje jau 40:23. "Turow" krepšininkai dar bandė nepaleisti vilniečių, tačiau priartėti taip ir nepavyko. Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 52:37.

Po ilgosios pertraukos rungtynės ir toliau vyko pagal tą patį scenarijų. 25-ąją susitikimo minutę "Lietuvos rytas" pranašumą išaugino jau iki 20 taškų - 66:46. Tačiau tada "Turow" krepšininkai surengė netikėtą spurtą 0:8. Vilniečiai nesutriko ir po 30 minučių pirmavo užtikrintai - 76:59.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas puikiai rungtyniavusiems aikštės šeimininkams. "Lietuvos rytas" jį įvykdė ir užtikrintai nugalėjo Lenkijos čempionus - 98:86.