Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus“Lietuvos ryto“ ekipa namuose 96:52 (27:4, 22:11, 21:14, 26:23) sutraiškė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Susitikimą 5 taškais iš eilės pradėjo aikštės šeimininkai – 5:0. Svečių taškų sąskaitą atidarė R.Bitino tritaškis – 3:5. Po dar 5 iš eilės „Lietuvos ryto“ taškų, sužaidus beveik 5 minutes, „Neptūno“ vyr. treneris P.Juodis paprašė pirmosios minutės pertraukėlės – 3:10. Po jos S.Buterlevičius įmetė tritaškį ir skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis – 13:3. Įspūdingai gynyboje rungtyniavę vilniečiai toliau tolo nuo savo varžovų. Pratęsę „sausą“ atkarpą iki 19:0 jie jau turėjo 21 taško pranašumą – 24:3.

„Neptūno“ 7 minučių tylą nutraukė J.Ramanausko baudos metimas – 4:24. Kėlinukui pasibaigus švieslentėje degė įspūdingi skaičiai – 27:4.

Antrojo ketvirčio pradžioje uostamiesčio krepšininkai pelnė 6 taškus iš eilės ir privertė R.Kurtinaitį prašyti minutės pertraukėlės – 10:31. Po jos sekė S.Babrausko, J.Sinicos bei S.Buterlevičiaus tritaškiai, kurie LKL čempionams jau suteikė 30 taškų persvarą – 40:10. Iki ilgosios pertraukos skirtumas tarp klubų dar labiau išaugo - 49:15.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ ekipa nemažino apsukų. Prabėgus dviems minutėms S.Babrausko tolimas metimas vilniečiams suteikė jau 42 taškų pranašumą – 59:17. Per likusį laiką svečiai neleido varžovams toliau bėgti į priekį. Klaipėdiečiams net gi pavyko deficitą minimaliai sumažinti – 29:70.

Paskutiniosios dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas. Jų metu LKL čempionai dar labiau atitrūko ir savo varžovus sutriuškino net 44 taškų skirtumu - 96:52.

„Lietuvos rytas“: Simas Buterlevičius 17 (5/6 tritaškiai), Justas Sinica 16 (4/8 tritaškiai), Jonas Valančiūnas 13 (10 atk. kam.), Vidas Ginevičius 11, Kenanas Bajramovičius 10 (7 atk. kam.), Igoris Miloševičius (4 rez. perd.) ir Steponas Babrauskas po 8, Milko Bjelica 7 (8 atk. kam. 4 rez. perd.), Martynas Gecevičius bei Donatas Zavackas po 3.

„Neptūnas“: Tomas Vilkius (8 atk. kam.) ir Mindaugas Girdžiūnas po 13, Juozas Ramanauskas 7, Julius Žurna bei Simonas Serapinas po 5, Vytenis Petkus ir Robertas Bitinas po 3, Modestas Kumpys 2, Tadas Maželis 1, Simas Galdinas 0 (6 min. 5 praž.).