„Lietuvos rytas“ nepasigailėjo „Perlo“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo eilinę pergalę pasiruošimo naujam sezonui etape. Šeštadienį vilniečiai namų arenoje uždarame mače 86:56 (29:14, 23:18, 18:11, 16:13) kitą sostinės kluba – „Perlą“.

Rungtynes sėkmingiau pradeda Draženo Anzulovičiaus žaidėjai – 10:7. Netrukus A.Šikšnius smeigia tritaškį, B.Newley apžaidžia varžovą po krepšiu (18:9)

„Perlo“ krepšininkams toliau nepavyksta sustabdyti įsibėgėjusių Eurolygos dalyvių. Po A.Jomanto dvitaškio komandas skiria jau 15 taškų (29:14, 10 min.). Antrame ketvirtyje aikštėje „Lietuvos ryto“ atakoms diriguoja Ž.Kelys.

S.Babrauskas toliau veda ekipą puolime – pelno 4 taškus paeiliui, svečiai atsako taikliu P.Dambrausko metimu (35:23, 14 min.). Netrukus vilniečių žaidimui ima vadovauti I.Miloševičius, o Ž.Kelys sėkmingai rungtyniauja atakuojančio gynėjo pozicijoje – pelno du tritaškius.

B.Newley prasiveržia, atlieka puikų perdavimą J.Valančiūnui ir šis deda kamuolį iš viršaus (52:32, 20 min.).

Trečiasis kėlinys prasideda inirtinga kova aikštėje ir nė vienai komandai 2 minutes nepavyksta pelnyti taškų. Tylą nutraukia „Perlo“ dvitaškis, „Lietuvos rytas“ atsako 4 taškais. Po A.Šikšniaus dėjimo ir taiklių C.Nalgos baudos metimų – 68:43. Kėlinį įspūdingai užbaigia S.Babrauskas – vilniečiai, likus 0,6 sekundės, išsimeta kamuolį iš užribio ir gynėjas iš po krepšio pelno dvitaškį. Likęs kėlinys tampa formalumu – „Lietuvos rytas“ toliau išlaiko persvarą (79:49). Rungtynes vainikuoja taiklus tolimas Ž.Kelio metimas.

„Lietuvos rytas“: J.Valančiūnas ir S.Babrauskas po 14, A.Šikšnius 13, Ž.Kelys 11, B.Newley ir C.Nalga po 8, M.Bjelica 7, I.Miloševičius 6, A.Jomantas 5. Mače nežaidė K.Bajramovičius ir J.Johsonas.

„Perlas“: E.Bendžius 18, P.Dambrauskas 10, G.Staniulis 8.