60
Pasvalio „Pieno žvaigždes“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 73:87 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa nesustabdė galingai žaidusio Viačeslavo Bobrovo, tačiau šventė pergalę „Betsafe-LKL“.

60

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 87:73 nesunkiai palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą.

Pirmąsias rungtynes po sugrįžimo į „Pieno žvaigždžių“ komandą sužaidė amerikietis Trevonas Hughesas. Gynėjas per 28 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit.), atkovojo tris ir perėmė du kamuolius, atliko šešis rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Rungtynes abi komandos pradėjo banguotai, o tuo pasinaudoję pasvaliečiai po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo (24:21). Antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą – per ketvirtį surinko 30 taškų ir prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį pranašumą – 51:41.

Trečiajame ketvirtyje vilniečiai išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 16-os taškų persvara (70:54). Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ dar bandė kabintis, tačiau turėjo pripažinti svečių pranašumą – 73:87.