Vokietijoje pirmą kartą buvo surengtas pasaulio kariškių 3x3 krepšinio čempionatas, pasibaigęs Lietuvos rinktinės triumfu.

Pirmoji Lietuvos komanda, kurios garbę gynė Vytautas Šarakauskas, Gintautas Matulis, Karolis Bakanauskas ir Deividas Kumelis, B grupėje 22:2 sutriuškino pirmąją Nyderlandų komandą, 20:17 įveikė mongolus, 22:10 – amerikiečius, 21:6 – antrąją Kipro komandą, 17:15 – antrąją Pietų Korėjos ekipą bei pateko į atkrintamąsias varžybas.

Aštuntfinalyje lietuviai 21:14 eliminavo pirmąją Kipro komandą, ketvirtfinalyje 21:19 palaužė pirmosios Pietų Korėjos ekipos pasipriešinimą, pusfinalyje 21:15 pranoko amerikiečius, o finale 21:18 nugalėjo pirmąją Prancūzijos komandą.

Antroji Lietuvos ekipa (Almantas Liepuonis, Gytis Sutkus, Marius Valkauskas ir Matas Zutkis) C grupėje su 3 pergalėmis iš 5 galimų buvo antra, bet aštuntfinalyje 17:19 nusileido Liuksemburgui. Vėliau lietuviai kovojo dėl žemesnių vietų ir galiausiai finišavo 13-i.