Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate „Akropolio“ taurei laimėti Vakarų konferencijos rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri Šiauliuose 8:2 (3:1, 2:0, 3:1) nepaliko šansų vietos „Ledo linijai“.

Šeštadienio vakarą Šiaulių „Akropolyje“ rusai jautėsi šeimininkais. Pirmasis skaičius švieslentėje pakeitė Ilja Lašinas (09:56), netrukus Artiomas Nekerovas pakeitė rezultatą į 2:0 (13:33).

Einaras Trankalis skirtumą sušvelnino (14:08), tačiau I.Lašinas vienu įvarčiu per kėlinį neapsiribojo (19:02) padidinęs skirtumą iki 3:1.

Antrajame kėlinyje Denisas Abramovas (26:06) ir A.Nekerovas padidino skirtumą iki 5:1 (38:19).

Paskutiniajame kėlinyje A.Nekerovas pelnė trečiąjį įvartį (42:23), o šiaulietis Raitis Brinecas atrsakė antruoju „Ledo linijos“ įvarčiu (44:20) - 2:6.

Netrukus Marselis Baikejevas (47:32) Rusijos ekipai pelnė dar vieną įvartį, o rungtynes užbaigė Pavelo Fominycho taiklus smūgis (56:24).

„Ledo linija“ – „Delovaja Rus“ 2:8 (1:3, 0:2, 1:3). „Ledo linija“: E.Trankalis, R.Brinecas po 1 įvartį. „Delovaja Rus“: A.Nekerovas 3, I.Lašinas 2, D.Abramovas, M.Baikejevas, P.Fominychas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 3 3 0 0 0 24:6 9

2. Šiaulių „Ledo linija“ 4 3 0 0 1 17:11 9

3. Kauno „Bizonai-1“ 4 1 0 0 3 14:23 3

4. Klaipėdos „Baltija“ 3 1 0 0 2 8:10 3

5. Klaipėdos „Kirai“ 2 0 0 0 2 3:9 0