delovaja rus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „delovaja rus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „delovaja rus“.

Ledo ritulio čempionato finale – Kaliningrado klubas

Šeštadienį Elektrėnuose startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) finalinis ketvertas, kuriame dėl geriausiųjų vardo kovoja „Delovaja Rus“ (Rusija), Juodupės „Juodupė“, Elektrėnų „Lokiai - Poseidonas“ ir Kauno „Baltų ainiai“ komandos. Pirmame pusfinalyje intrigos nebuvo - praėjusių metų čempionai „Delovaja Rus“ ledo ritulininkai 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) nepaliko vilčių „Juodupės“ komandai ir pateko į finalą.
2015-03-21

„Baltų ainiai“ pažemino ledo ritulio sostinės klubą

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“ Kaune pažemino vietos „Baltų ainiai“. Klubų, kovojusių dėl antrosios reguliariojo sezono vietos, akistata baigėsi nepadoriu rezultatu 13:4 (8:0, 2:1, 2:3). Elektrėnų klubas šaltą dušą gavo per pirmąsias 20 minučių, kai praleido 8 įvarčius, o pirmi du krito per minutę ir dešimt sekundžių. Kauniečiai pakartojo šio sezono klubo kėlinio rezultatyvumo rekordą, per kėlinį pelnydami 8 įvarčius.
2015-03-07

Ledo ritulio čempionate – sausa „Juodupės“ pergalė prieš Vilniaus klubą

Labai svarbią pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Juodupės“ Juodupė“, kuri Elektrėnuose 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) sausai nugalėjo vieną pagrindinių konkurentų kovoje dėl ketvirtosios vietos čempionate Vilniaus „Hockey Punks“. Žiema šį sezoną nemyli Juodupės, tačiau ledo trūkumas kompensuojamas pergalėmis. Šios rungtynės turėjo įvykti šeštadienį Juodupėje, tačiau dėl Lietuvoje niekaip vietos nerandančios žiemos buvo perkeltos į Elektrėnus.
2015-02-08

Lietuvos ledo ritulio čempionate – trečioji Rusijos klubo pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate „Akropolio“ taurei laimėti Vakarų konferencijos rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri Šiauliuose 8:2 (3:1, 2:0, 3:1) nepaliko šansų vietos „Ledo linijai“. Šeštadienio vakarą Šiaulių „Akropolyje“ rusai jautėsi šeimininkais.
2013-12-01

Ledo ritulio čempionate – Kretingos, Kaliningrado, Klaipėdos ir Elektrėnų komandų pergalės

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje Kretingos „Grifai“ antrą kartą sezone nustebino Šiaulių „Ledo liniją“ ir pirmą kartą tarpusavio susitikimų Lietuvos čempionate istorijoje įveikė šiauliečius. Klaipėdoje vykusią dvikovą 8:4 (2:1, 3:2, 2:1) laimėjo „Grifai“, kurie partiesė be trijų legionierių iš Latvijos žaidusius šiauliečius, praneša hockey.lt.
2013-02-20

Sužaistos pirmosios Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės Rusijoje

Nacionalinės ledo ritulio lygos rengiamame Lietuvos čempionato aukščiausiame divizione sužaistos pirmosios rungtynės Rusijoje, kur Kaliningrado „Delovaja Rus” priėmė Kėdainių LRK ekipą. Kėdainių ir Kaliningrado klubai pasidalino po pergalę, praneša hockey.lt. Sužaistos dvejos nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono rungtynės Svetlogorske (Rusija), kur Kaliningrado „Delovaja Rus“ ir Kėdainių LRK pasidalino po pergalę.
2012-12-12

Rusai stebina toliau – „Delovaja Rus“ atsisakė žaisti finalo ketverte

Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda iš esmės supurčiusi Lietuvos ledo ritulio bendruomenę dviejomis pergalėmis prieš iki šiol nenugalimus Lietuvos čempionate Elektrėnų „ESSM/Energiją“, sukūrė dar vieną sensaciją, praneša hockey.lt. Rusijos klubas oficialiai atsisakė žaisti atvirojo Lietuvos čempionato finalo ketverte, motyvuodamas žaidėjų trūkumu.
2012-03-20

Susimušę „ESSM/Energijos“ žaidėjai padėjo laimėti Rusijos komandai

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione dvi „bombas“ pateikė Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri netikėtai net du kartus iš eilės 6:5 (2:1, 2:2, 2:2) ir 10:2 (0:0, 5:1, 5:1) įveikė iki tol nė vieno pralaimėjimo nepatyrusią Elektrėnų „ESSM/Energijos“ ekipą ir paskutiniu momentu sugebėjo įšokti į finalinio ketverto traukinį, teigiama pranešime spaudai.
2012-03-19

NLRL čempionate – pirmoji Vilniaus VNA pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione savaitgalį Vilniaus VNA du kartus susitiko su Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda ir iškovojo vieną pergalę, kuri klubui buvo pirmojo sezone, praneša hockey.lt. Pirmosiose rungtynėse vilniečiai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 4:0, bet likus vos vienai sekundei iki pirmosios pertraukos rusai išnaudojo kiekybinį pranašumą ir pelnė savo pirmąjį įvartį. Labai sėkmingai „Delovaja rus“ rungtyniavo po pertraukos.