Europos jaunių (iki 18 metų) merginų krepšinio čempionatui Slovakijoje (liepos 18-27 d.) besirengianti Lietuvos rinktinė Prancūzijoje pasibaigusiame turnyre užėmė trečiąją vieta.

Ypač nesėkmingai sužaistas pirmasis kėlinys neleido Lietuvos merginoms dar kartą nugalėti Australijos krepšininkių. Ramunės Kumpienės auklėtinės, prieš savaitę nugalėjusios bendraamžes iš Australijos, šeštadienį varžovėms pralaimėjo 44:58 (2:15, 13:13, 10:19, 19:11).

10 taškų į australių krepšį įmetė Eglė Šikšniūtė, 9 - Aurimė Rinkevičiūtė, 8 - Greta Šniokaitė.

Praėjusią savaitę Lietuvos jaunių merginų rinktinė Prancūzijoje laimėjo aštuonių komandų turnyrą (Reze Basket International). Tąsyk grupės varžybose lietuvaitės 70:44 sutriuškino kroates, 67:58 privertė pasiduoti lenkes, 117:80 nugalėjo amerikietes, o finale 90:59 įveikė Australijos bendraamžių komandą.