Klaipėdoje vykusio 49-ojo pasaulio kariškių krepšinio čempionato finale sekmadienį Lietuvos rinktinė 69:86 (18:25, 16:18, 10:19, 25:24) nusileido Graikijos krepšininkams ir trečią kartą iš eilės turėjo tenkintis sidabro medaliais.

Vienintelį pralaimėjimą pirmenybėse patyrusiai mūsų šalies komandai 17 taškų pelnė Audrius Mineikis, 14 - Simonas Slivka, 10 - Rytis Adomavičius, po 9 - Gytis Andrijauskas ir Vytautas Šarakauskas.

Nugalėtojams po 19 taškų pelnė Atėnų „Panathinaikos“ žaidėjas Dušanas Šakota (tritaškiai - 5/7) ir Atėnų „Maroussi“ žaidėjas Loukas Mavrokefalidis. Pastarasis atkovojo 10 kamuolių.

Bronzos medalius pelnė nugalėtojų titulą praradę JAV krepšininkai. Jie rungtynėse dėl trečiosios vietos 97:90 įveikė Kazachstano ekipą.

Rungtynėse dėl penktosios vietos Vokietija 86:73 įveikė Kiniją, o rungtynėse dėl septintosios vietos Latvija 72:62 nugalėjo Italiją.

Čempionate dalyvavo dešimt komandų.

Lietuvos rinktinė pasaulio kariškių pirmenybėse dalyvavo šeštą kartą. Lietuviai sidabrą pelnė ir 2005 bei 2008 metais.