gytis andrijauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gytis andrijauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gytis andrijauskas“.

„Rūdupis” BBL turnyre toliau nepralaimi

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro C grupės rungtynėse antradienį Prienų "Rūdupis" svečiuose 92:63 (22:19, 32:10, 25:21, 13:13) nugalėjo Rygos "Keizarmežs" (Latvija) ekipą ir iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų.
2009-12-08

Pirmajame LKL ture šelo naujokai

17-ajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato pirmajame ture netrūko atkaklios kovos, o net du iš trijų pirmenybių naujokų iškovojo pergales. Vienintelei iš debiutančių nepasisekė Prieų „Rūdupio“ komandai, kuri namuose 68:73 (8:29, 23:20, 14:9, 23:15) neatsilaikė prieš Panevėžio „Techasą“. Po pirmojo kėlinio Panevėžio klubas pirmavo 29:8, prieš ilgąją pertrauką – 49:31, o po trijų ketvirčių komandas skyrė 13 taškų 58:45. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų ekipa laimėjo atkarpą 12:4 ir ...
2009-10-07

Prienų „Rūdupis“ veržiasi į LKL

Prienų „Rūdupio“ ekipa daro viską, kad šiemet būtų priimta į stipriausių šalies krepšinio komandų būrį. 2008/2009 m. sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionė aktyviai rengiasi startui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Anot klubo direktoriaus Aurimo Bartuškos, Prienų komanda sėkmingai žengia link naujojo savo istorijos etapo. Klubo vadovas lkl.lt svetainei patvirtino, kad komanda jau formuoja sudėtį, o arenos rekonstrukcijos darbai vyksta pagal planą.
2009-08-06

Lietuvos kariškių krepšinio rinktinei – pasaulio čempionato sidabras

Klaipėdoje vykusio 49-ojo pasaulio kariškių krepšinio čempionato finale sekmadienį Lietuvos rinktinė 69:86 (18:25, 16:18, 10:19, 25:24) nusileido Graikijos krepšininkams ir trečią kartą iš eilės turėjo tenkintis sidabro medaliais. Vienintelį pralaimėjimą pirmenybėse patyrusiai mūsų šalies komandai 17 taškų pelnė Audrius Mineikis, 14 - Simonas Slivka, 10 - Rytis Adomavičius, po 9 - Gytis Andrijauskas ir Vytautas Šarakauskas.