maroussi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maroussi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maroussi“.

M. Gecevičius kukliai prisidėjo prie triuškinančios „Olympiacos“ pergalės

Antrąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybėse pasiekė Martyno Gecevičiaus atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ komanda, kuri namuose 92:63 (25:19, 26:16, 21:11, 20:17) sutriuškino Atėnų „Maroussi“ (0 ir 2) krepšininkus. Snaiperis iš Lietuvos per 22 žaidimo minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir sykį prasižengė.
2011-10-30

Graikijos taurės turnyre – triuškinama „Panathinaikos“ ekipos pergalė

Sėkmingai Graikijos taurės turnyrą pradėjo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuris namuose 93:61 (27:17, 29:13, 20:13, 17:18) užtikrintai pranoko Atėnų „Maroussi“ ekipą. Lietuvis ant parketo praleido 13 minučių ir surinko 8 taškus (dvitaškiai 4/8), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė vieną kamuolį ir padarė dvi klaidas.
2011-10-11

„Maroussi“ pasitraukė iš Eurolygos atrankos turnyro jo net nepradėjusi

Rimtų finansinių problemų turinti Atėnų „Maroussi“ traukiasi iš Eurolygos atrankos turnyro dar jam neprasidėjus. Graikijos ekipa iki numatyto termino nespėjo pateikti visų reikiamų dokumentų. Pirmajame etape „Maroussi“ varžovais turėję būti Kijevo „Budivelnik“ krepšininkai automatiškai pateko į kitą turnyro etapą. Jame Ukrainos komandos laukia akistata su Maskvos srities „Chimki“ ir Kasertos „Pepsi“ poros laimėtoju.
2010-09-17

R. Šiškausko CSKA pranoko „Maroussį“

Eurolygos šeštojo turo C grupės rungtynėse Maskvos CSKA (4/2) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 78:65 (15:13, 20:17, 23:12, 20:23) nugalėjo Atėnų „Maroussi“ (1/5) krepšininkus.
2009-12-03

N. Vujčičius: „Lietuvos rytas“ gali įveikti bet ką

Prieš rytoj, 19 val., Pirėjuje vyksiančias Eurolygos C grupės trečiojo turo rungtynes tarp vietos „Olympiakos“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubų šeimininkai neslepia nerimo. Prieš būsimą dvikovą apie savo varžovus labai pagarbiai atsiliepė tiek vyriausiasis „Olympiakos“ treneris Panagiotis Giannakis, tiek ekipos vidurio puolėjas Nikola Vujčičius. „Lietuvos rytas“ įspūdingai pradėjo šį Eurolygos sezoną ir įrodė, kad dabar yra puikios sportinės formos.
2009-11-03

L.Kleiza pelnė trečdalį „Olympiacos“ taškų!

Dar vieną puikų pasirodymą Graikijos krepšinio čempionate surengė Linas Kleiza, o lietuvio Pirėjo „Olympiacos“ klubas namuose 86:77 (25:15, 15:20, 26:23, 20:19) palaužė Atėnų „Maroussi“ komandą. 32 minutes aikštelėje praleidęs L. Kleiza pelnė 27 (dvitaškiai 6/11, tritaškiai 3/5, baudos 6/6) taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir tiek pat kartų pažeidė taisykles.
2009-11-02

Broliai Lavrinovičiai – geriausi šio Eurolygos sezono žaidėjai

Eurolygos antrosios savaitės naudingiausio žaidėjo prizą pasidalijo 26 metų 199 cm ūgio Mattas Walshas (Liublianos „Union Olimpija“) bei 24 metų 212 cm ūgio Tiago Splitteris (Vitorijos „Caja Laboral“). M. Walshas per 34 žaidimo minutes į Atėnų „Maroussi“ ekipos krepšį įmetė 32 taškus (3/4 dvitaškiai, 7/9 tritaškiai, 5/5 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei surinko 36 naudingumo balus.
2009-10-30

Kiaulių gripas užpuolė Eurolygos klubą

Atėnų „Maroussi“ ekipa Eurolygos antrojo turo rungtynėse su Liublianos „Union Olimpija“ ekipa turės verstis be dviejų savo lyderių – Michalio Pelekano bei Kosto Kaimakoglou. Krepšininkams diagnozuotas kiaulių gripas. Žaidėjai net neišvyko į Slovėniją. Graikai taip pat turės verstis be traumas besigydančių Stepheno Arigbabu bei Georgios Diamantopoulo. „Maroussi“ vadovai prašė nukelti Eurolygos susitikimą, tačiau toks pageidavimas nebuvo patenkintas.
2009-10-29

Eurolygos rungtynėse – tik 200 žiūrovų?

Atėnų „Maroussi“ komandos vadovai pareikalavo Jordi Bertomeu atsiprašymo už pastarojo pasakytus žodžius po pirmųjų turnyro rungtynių, kuriose graikų komanda susitiko su Maskvos CSKA krepšininkais. Eurolygos vadovas tuomet stebėjosi mažu rungtynių lankomumu ir pabrėžė, jog arenoje buvo vos 200 žiūrovų.
2009-10-28

CSKA paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Maroussį“

Ramūno Šiškausko atstovaujamas Maskvos CSKA klubas išsigelbėjo nuo sensacingo pralaimėjimo pirmosiose Eurolygos rungtynėse. Viktoras Chriapa aidint ketvirtojo kėlinio sirenai pataikė tritaškį ir pražudė turnyro debiutantus Atėnų „Maroussi“ krepšininkus – 66:65 (18:12, 14:22, 17:14, 17:17). Kova taškas į tašką vyko viso susitikimo metu. Nors didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo aikštės šeimininkai, CSKA likus žaisti tris minutes pirmavo keturiais taškais – 61:57. Vis dėlto graikai nepasidavė.