Antrąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybėse pasiekė Martyno Gecevičiaus atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ komanda, kuri namuose 92:63 (25:19, 26:16, 21:11, 20:17) sutriuškino Atėnų „Maroussi“ (0 ir 2) krepšininkus.

Snaiperis iš Lietuvos per 22 žaidimo minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir sykį prasižengė.

Nugalėtojams Kyle'as Hinesas ir Kalinas Lucasas įmetė po 14, Pero Antičius - 12, 11 taškų pridėjo Kostas Papanikolaou.

Pralaimėjusiems Dimitirs Haritopoulos surinko 23 taškus, Yannis Gagaloudis - 14, Lefteris Akepsemaidis - 13 taškų.