Rusijos sostinėje Maskvoje vykusio 13-ojo pasaulio jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vaikinų keturviečių kanojų irklavimo varžybų 500 m distancijos finale Lietuvos komanda - Karolis Baltakis, Viktoras Budreika, Artūras Giliasevičius ir Ovidijus Jonas Stalnionis užėmė aštuntąją vietą.

Nuo nugalėtojų Rusijos irkluotojų lietuviai atsiliko 9,556 sek.

Šioje rungtyje dalyvavo 18 įgulų.

1000 m distancijoje Lietuvos kanojininkų komanda tarp 17 įgulų buvo dešimta. Iki finalo mūsiškiams pritrūko tik 0,003 sek.

Merginų vienviečių baidarių varžybų 500 m distancijos B finale Jana Christovičiūtė finišavo septinta ir tarp 33 dalyvių buvo 16-a.

Vaikinų vienviečių baidarių varžybų 500 m distancijos B finale Andrius Jokubaitis finišavo paskutinis, devintas, ir galutinėje įskaitoje tarp 40 dalyvių buvo 18-as.

O. J. Stalnionis vienviečių kanojų 1000 m distancijos C finale finišavo aštuntas ir galutinėje įskaitoje tarp 25 dalyvių liko 17-as.