Antrą pergalę iš eilės pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono šešių komandų B grupės turnyre Rumunijoje iškovojo ir vienvalde lydere tapo Lietuvos rinktinė, antradienį 8:2 (3:1, 3:0, 2:1) sutriuškinusi Australijos bendraamžius.

Po 2 įvarčius lietuviams pelnė Povilas Verenis (16:32 ir 55:48) bei Tadas Kumeliauskas (17:24 ir 24:34), po kartą pasižymėjo Karolis Šveikauskas (7:21), Daumantas Karalevičius (32:35), Jurijus Kviatkovskis (33:03) ir Jonas Viknius (48:34).

Iškovojusi dvi pergales Lietuvos rinktinė turi 6 taškus ir tašku lenkia Pietų Korėjos komandą, kuri antradienį tik po baudinių serijos 5:4 (1:2, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) įveikė trečiojoje pozicijoje su 4 taškais esančią Kroatiją.

Trečiadienį turnyre poilsio diena, o ketvirtadienį lietuviai žais su pirmąją pergalę iškovojusia pirmenybių šeimininke Rumunijos komanda, kuri antrajame ture 6:4 (3:1, 0:2, 3:1) nugalėjo bendraamžius iš Serbijos.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalė, pergalė po pratęsimo, pralaimėjimas po pratęsimo, pralaimėjimas, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva           2  2  0  0  0  14:4    6
2. Pietų Korėja      2  1  1  0  0  11:6    5
3. Kroatija          2  1  0  1  0  14:5    4
4. Rumunija          2  1  0  0  1   6:14   3
5. Serbija           2  0  0  0  2   6:12   0
6. Australija        2  0  0  0  2   4:14   0