Antradienį Sočio olimpiadoje prasidėjo moterų slidinėjimo sprinto varžybos laisvuoju stiliumi.

Deja, jau po atrankos varžybų savo pasirodymą baigė 21-erių metų žaidynių debiutantė Ingrida Ardišauskaitė. Lietuvė 1,2 km nuotolį įveikė per 2 minutes 55,24 sekundės ir, aplenkusi penkias varžoves iš Lenkijos, Graikijos, Brazilijos, Vengrijos ir Turkijos, užėmė 62-ąją vietą.

Greičiausiai atrankoje šliuožė norvegė Maiken Caspersen Falla (2:32,07), slovėnė Katja Visnar (2:32,47) bei čempionės titulą ginanti norvegė Marit Bjoergen (2:33.17).

Kovą dėl medalių toliau tęs 30 greičiausių ir 67-ių atrankoje startavusių sportininkių.

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų slidinėjimo sprinto varžybose laisvuoju stiliumi 21-erių metų Vytautas Strolia užėmė 70-ąją vietą.

Lietuvis antradienį 1,6 km nuotolį atrankoje nušliuožė per 3 minutes 55,48 sekundės ir aplenkė šešiolika slidininkų.

Greičiausiai atrankoje šliuožė 2009 metų šios rungties pasaulio čempionas norvegas Ola Vigenas Hattestadas (3:28,35), rusas Sergejus Ustiugovas (3:30,26) bei italas Federico Pellegrino (3:30,38).

Olimpinio čempiono titulą ginantis rusas Nikita Kriukovas (3:34,04) atrankoje užėmė vienuoliktąją vietą ir taip pat pateko į ketvirtfinalį.

Kovą dėl medalių toliau tęs 30 greičiausių iš 86-ių atrankoje startavusių sportininkų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.