ardišauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ardišauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ardišauskaitė“.

Greitį lemia kruopšti žvalgyba

Kaitri saulė Sočyje pralaužia net sniegą saugantį chemikalų skydą. Bet Lietuvos slidininkų ir biatlonininkų pagalbininkams ir tokie iššūkiai - įveikiami. „Labai noriu padėkoti mūsų tepėjams. Jie – šaunuoliai. Mano slidės slydo puikiai, galėjau leisdamasi nuo kalno daugiau pailsėti. Tai didžiulis pliusas trasoje, kurios danga vietomis labai minkšta“, - po finišo persekiojimo lenktynėse kalbėjo biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė.
2014-02-14

Sočio olimpiada: po sprinto – skirtingos I. Ardišauskaitės ir V. Strolios nuotaikos

Sprinto lenktynėse, kuriose šiandien Sočio olimpinėse žaidynėse startavo du Lietuvos sportininkai, nėra laiko žvalgytis į varžovus ar taupyti. Jėgas moterys bandė 1,3 km distancijoje, vyrai – 1,8 km. Olimpiados pradžioje tik paskutinę akimirką sužinojusi, jog negalės startuoti 15 km skiatlono rungtyje, Ingrida Ardišauskaitė šiandien pirmą kartą lenktyniavo olimpinėje trasoje. Tarp 67 sportininkių sprinte ji užėmė 61-ąją vietą.
2014-02-11

Lietuviai Sočio olimpiadoje: I. Ardišauskaitė aplenkė 5 varžoves, V. Strolia – 70-as

Antradienį Sočio olimpiadoje prasidėjo moterų slidinėjimo sprinto varžybos laisvuoju stiliumi. Deja, jau po atrankos varžybų savo pasirodymą baigė 21-erių metų žaidynių debiutantė Ingrida Ardišauskaitė. Lietuvė 1,2 km nuotolį įveikė per 2 minutes 55,24 sekundės ir, aplenkusi penkias varžoves iš Lenkijos, Graikijos, Brazilijos, Vengrijos ir Turkijos, užėmė 62-ąją vietą.
2014-02-11

Trenerė K. Strolienė apie I. Ardišauskaitės pašalinimą: tai tikrai ne tragedija

„Tai tikrai ne tragedija. Nes jei Ingrida ir būtų startavusi skiatlone, ne kažin ką būtų parodžiusi“, - teigė Lietuvos slidinėjimo rinktinės vyr. trenerė Kazimiera Strolienė. Trenerė neslėpė – ji jau anksčiau žinojo, kad Ingrida Ardišauskaitė tikriausiai negalės startuoti Sočio olimpinių žaidynių 15 km skiatlono (7,5 km klasikiniu ir 7,5 km laisvuoju stiliumi) lenktynėse, tačiau kol nebuvo oficialaus patvirtinimo, nieko nesakė.
2014-02-08

Pirmieji į Sočį atvyko Lietuvos slidininkai

Vasario 3 dieną į Sočio žiemos olimpines žaidynes pirmieji iš Lietuvos sportininkų atvyko slidininkai Ingrida Ardišauskaitė ir Vytautas Strolia bei trenerė Kazimiera Strolienė, praneša LTOK. Juos oro uoste pasitiko Lietuvos olimpinės misijos vadovės Vida Vencienė ir Lina Vaisetaitė. Patikrinimo procedūros buvo trumpos ir greitos. Sočyje, nors šviečia saulė, truputį atšalo. I. Ardišauskaitė pirmoji iš Lietuvos sportininkų stos į žaidynių startą: vasario 8 d. 12 val.
2014-02-03

Universiados slidinėjimo varžybose V. Strolia finišavo 23-as, I.Ardišauskaitė – 46-a

Žiemos universiados Italijoje vyrų 10 km laisvu stiliumi distancijoje 23-ą vietą tarp 112-os dalyvių užėmė Vytautas Strolia. Lietuvos slidininkas nuotolį nušliuožė per 25 minutes 6,9 sekundės ir 1 min. 9,5 sekundės atsiliko nuo čempionu tapusio serbo Milanko Petrovičiaus (23:57,4). Vos 5,5 sekundės nuo nugalėtojo atsilikęs sidabru tenkinosi baltarusis Michailas Semionovas, o bronza atiteko rusui Rauliui Šakirzianovui, kuris serbui pralaimėjo 13,7 sekundės.
2013-12-17

Slidininkas V. Strolia Suomijoje pranoko šešis varžovus

Suomijoje vykstančių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų vyrų 1,4 km sprinto atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia pranoko šešis varžovus ir užėmė 118-ąją vietą. Geriausiai pasirodė Suomijos atstovas Anssi Pentsinen - 2 min. 40,31 sek. V. Strolia, kuriam pirmadienį sukaks 19 metų, suomiui pralaimėjo 26,01 sek. Moterų 1,2 km sprinto atrankos varžybose Ingrida Ardišauskaitė pranoko dvi varžoves ir užėmė 88-ąją vietą.