Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 5:0 sutriuškino Berlyno „Hertha“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Thomas Mulleris jau 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 35-ąją minutę antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino komandos pranašumą 2:0.

Jamalis Musiala 49-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 3:0.

R.Lewandowskis dar du kartus nukreipė kamuolį į vartus šiame susitikime ir dar labiau padidino pranašumą 5:0.