berlyno hertha

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „berlyno hertha“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „berlyno hertha“.

„Bayern“ nugalėjo „Hertha“ ir vėl tapo „Bundesliga“ čempionato lyderiu

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Berlyno „Hertha“ futbolininkus ir vėl pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Sadio Mane 21-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Kingsley Comanas 35-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-04-30

Haalandas su „Borussia“ atsisveikino įvarčiu ir pergale

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato paskutines šio sezono rungtynes su „Wolfsburg“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Savo ruožtu pergalingai sezoną pabaigė Dortmundo „Borussia“ su Erlingu Haalandu. Josipas Stanišičius 17-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Robertas Lewandowskis 40-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą.
2022-05-14

„Hertha“ atsisveikino su savo treneriu

Tragiškai šį sezoną rungtyniavusi Berlyno „Hertha“ ekipa nusprendė atsisveikinti su vyriausiuoju komandos treneriu Friedhelmu Funkeliu. 56-erių metų strategas prie komandos vairo stojo praėjusių metų pabaigoje, kai dėl itin prastų rezultatų buvo atleistas Lucienas Favre. F. Funkelis su „Hertha“ tąsyk sudarė sutartį iki sezono pabaigos. Tačiau ir F. Funkelis, perėmęs komandos vairą, nesugebėjo pagerinti rezultatų.
2010-05-13

Įsiutę „Hertha“ fanai puolė komandą

Balsas.lt skaitytojas pranešė, kad savaitgalį vykusios Vokietijos „Bundesligos“ 26-ojo turo rungtynės tarp „Hertha“ ir „Nurnberg“ ekipų baigėsi skandalingai. Dar vieną pralaimėjimą patyrusios „Herthos“ fanų nervai neišlaikė ir jie puolė į aikštę. Dešimtys „Hertha“ fanų perlipo per Berlyno „Olympic“ stadiono apsaugines tvoras ir, apsiginklavę metaliniais strypais bei kitais daiktais, įsiveržė į aikštę.