Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Berlyno „Hertha“ futbolininkus ir vėl pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Sadio Mane 21-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Kingsley Comanas 35-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Serge‘as Gnabry 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose ir pasižymėti nepavyko.

Leroy‘us Sane 64-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis buvo netikslus.

S. Gnabry 69-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

K. Comanas 79-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

„Bayern“ po 30 sužaistų rungtynių turi surinkęs 62 taškus ir vėl rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Hertha“ su 22 taškais žengia paskutinė, aštuoniolikta.