Ketvirtą pergalę iš sostinės "Siemens" arenoje vykstančio 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės varžybose iškovojo, aukso medalius bei vienintelį kelialapį į I diviziono A grupę užsitikrino Lenkijos (12 tšk.) rinktinė.

Ketvirtadienį Lenkijos ekipa 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) privertė pasiduoti antrąją vietą išsaugojusius Kroatijos (8 taškai) ledo ritulininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Sebastianas Kowalowka (9:46 bei 55:21), po vieną - Marcinas Koluszas (25:25) ir Leszekas Laszkiewiczius (59:49), o vienintelį pralaimėjusiems - Dominikas Kanaetas (32:31).

Kitus ketvirtojo turo mačus ketvirtadienį žais Olandijos ir Didžiosios Britanijos bei Lietuvos ir Rumunijos ledo ritulio rinktinės.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 4 4 0 0 0 19:4 12

2. Kroatija 4 2 1 0 1 13:7 8

3. Lietuva 3 2 0 0 1 8:4 6

4. Didžioji Britanija 3 1 0 0 2 5:7 3

5. Rumunija 3 0 0 1 2 4:15 1

6. Olandija 3 0 0 0 3 1:13 0

Pirmąją vietą turnyre užsitikrinusi Lenkijos komanda tapo vienintelio kelialapio į I diviziono A grupę savininke, o paskutinė turnyre Vilniuje likusi ekipa iškris į II divizioną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.