Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų diviziono „B“ grupėje Vilniaus „Vilkai“ rezultatu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sutriuškino Vilniaus „Hockey punks“ komandą, praneša hockey.lt.

Dvikovoje komandos apylygiai rungtyniavo tik pirmajame kėlinyje. Antrojoje rungtynių dalyje per tris minutes įmušę 2 įvarčius „Vilkai“ apsunkino varžovų šansus kautis dėl pergalės.

Tiesa, paskutinius 2 įvarčius „Vilkai“ pelnė tik pačioje rungtynių pabaigoje. Komandai ši pergalė buvo labai svarbi kovoje dėl trečiosios diviziono vietos. „Hockey punks“ ekipai bus sudėtinga norint pakilti iš paskutiniosios vietos.

„Vilkai“: Bogdanas Četvertakas 3, Anatolijus Jermakovas, Vladas Pavlovas po 1 įvartį.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Ice Wind“           9 7 0 1 1   39:24   22

2. Vilniaus „Ober-Haus“          9 6 1 0 2   39:20   20

3. Vilniaus „Vilkai“            10 3 1 0 6   26:43   11

4. Vilniaus „Meteoras“           7 3 0 1 3   30:24   10

5. Vilniaus „Hockey Punks“       9 1 0 0 8   20:39    3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną bus įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės.

Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.