Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionato „Akropolio“ taurei laimėti Vakarų divizione Klaipėdos „Baltija“ namų aikštelėje po labai atkaklios kovos rezultatu 6:5 (2:1, 3:3, 1:1) palaužė Kauno „Bizonų-1“ ekipos pasipriešinimą.

Abiems klubams tai buvo garbės rungtynės ir sezone jos nieko nekeitė. „Baltija“ kovėsi dėl pirmosios pergalės sezone, kauniečiai nespėjo į atkrintamųjų varžybų traukinį.

Geriau dvikovą pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų Vito Strazdo įvarčių pirmavo 2:1.

Svečiai antrojo kėlinio pradžioje Sergejaus Kiršio ir Šarūno Citavičiaus pastangomis rezultatą persvėrė 3:2, tačiau jaunieji klaipėdiečiai Lukas Jonuška ir Ervinas Bazevičius leido „Baltijai“ pirmauti net 5:3.

Trečiojo kėlinio pradžioje V.Strazdas dar kartą pelnė įvartį ir klaipėdiečiai pirmavo 6:4. „Bizonai-1“ ginklų nesudėjo ir kėlinio viduryje Justas Misikonis sušvelnino skirtumą iki 5:6, abi ekipos ėmė po 30 sek. pertrauką, o pergalę vis dėlto šventė šeimininkai.

Abu klubai baigė sezoną, o reguliariajame čempionate liko dar vienerios rungtynės, kuriose susitiks „Rokiškis“ ir „Juodupė“. Po jų paaiškės tikslus aštuonetukas, tęsiantis kovą dėl medalių. Finalinis ketvertas numatytas kovo 14-15 dienomis Elektrėnų ledo rūmuose.

„Baltija“ – „Bizonai-1“ 6:5 (2:1, 3:3, 1:1).

„Baltija“: V.Strazdas 3, L.Jonuška 2, E.Bazevičius 1 įvartis.

„Bizonai-1“: M.Krištanaitis 2, S.Kiršys, Š.Citavičius, J.Misikonis po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 9 8 0 0 1 71:19 24

2. Šiaulių „Ledo linija“ 9 6 0 0 3 36:34 18

3. Kauno „Bizonai-1“ 9 3 0 0 6 42:52 9

4. Klaipėdos „Baltija“ 9 1 0 0 8 23:67 3