LeBrono akivaizdoje rungtyniavęs Sabonis puikiai išnaudojo savo minutes

Geriausi epizodai, fotogalerija

NBA ikisezoninėse rungtynėse pergalę šventė Los Andželo „Lakers“ klubas klubas. Jis Anaheimo „Honda Center“ arenoje 109:101 (30:28, 20,23, 40:28, 19:22) palaužė Domanto Sabonio atstovaujamą Sakramento „Kings“.

Šiose rungtynėse „Kings“ pirmavo pačio pirmo kėlinio pradžioje ir trečiojo kėlinio pirmoje pusėje. Pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų, o dar 4 kartus rezultatas buvo lygus.

„Lakers“ klubas atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 12 taškų skirtumu. Didžiausią persvarą Los Andželo ekipa įgavo ketvirtajame kėlinyje, kai komandas skyrė 18 taškų.

„Kings“ trenerio Mike‘o Browno sprendimu D. Sabonis ant parketo praleido 24 min. ir savo laiką išnaudojo ypač efektyviai.

Lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 6, 4 baudos metimus iš 7 ir iš viso surinko 10 taškų, atkovojo 16 kamuolių (visus gynyboje) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. D. Sabonis taip pat 4 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

M. Browno pagarbą ir pasitikėjimą siekia užsitarnauti ir į NBA atvykęs Eurolygos MVP Sasha Vezenkovas. D. Sabonio komandos draugas rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per beveik 22 minutes pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai Sakramento klubo gretose žaidė 18 taškų pelnęs De'Aaronas Foxas.

„Lakers“ komandai 21 tašką pelnė D'Angelo Russellas, 18 – Gabe'as Vincentas.

Įprastai „Honda Center“ arenoje vyksta NHL ledo ritulio kovos, kur savo namų rungtynes žaidžia vietos „Ducks“ klubas, tačiau šįkart Anaheimo miestas sulaukė ir aukščiausio lygio krepšinio.

Pildysime.

Šias rungtynes trenerio sprendimu praleido ryškiausios „Lakers“ franšizės žvaigždės – LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas.

Aikštėje nepasirodė ir pasaulio krepšinio čempionate Vaido Kariniausko apstumdytas Austinas Reavesas.