Dvidešimt penktą pralaimėjimą iš eilės septynių ekipų atvirojo Latvijos "Samsung premjerligas" ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono mače patyrė autsaiderė Elektrėnų "Energija", sekmadienį išvykoje 2:6 (1:1, 1:3, 0:2) turėjusi pripažinti ketvirtojoje pozicijoje esančios Rygos LSPA (38 tšk.) komandos pranašumą.

Įvarčius svečiams pelnė Artūras Švedavičius (06:49) ir Dalius Vaiciukevičius (32:42).

Čempionato lyderės poziciją susigrąžino du lietuvius savo gretose turinti Liepojos "Metalurgs" (51 tšk.) komanda, sekmadienį 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) nugalėjusi šeštojoje pozicijoje esančius Narvos "Big Diamonds" (22 tšk.) ledo ritulininkus.

Darius Lelėnas ir šiame mače niekuo nepasižymėjo, o Darius Pliskauskas vėl nerungtyniavo.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių skirtumas, taškai):

1. Liepojos "Metalurgs" 21 17 1 2 1 114:47 54
2. Uogrės ASK 24 16 3 5 0 108:77 54
3. Rygos "Riga 2000" 24 16 2 6 0 100:68 52
4. Rygos LSPA 24 8 6 8 2 83:91 38
5. Daugpilio "Latgale" 22 7 0 10 5 71:82 26
6. Narvos "Big Diamonds" 24 5 1 13 5 59:85 22
7. Elektrėnų "Energija" 25 0 0 25 0 64:149 0